Wyprawki szkolne dla ubogich dzieci z naszej misji


Drodzy Przyjaciele naszej Misji Bernardyńskiej,
Z Waszą pomocą chcemy sprowadzić uśmiech na usta dzieci należących do naszej parafii i misji. Wśród naszych parafian jest wiele ubogich rodzin, dla których czas rozpoczynającej się szkoły jest czasem stresującym i ciężkim z powodów finansowych, dlatego też uruchomiliśmy zbiórke funduszy, które przekażemy na skompletowanie wyprawki szkolnej dla najbardziej potrzebujących dzieci. 
Podziel się radością i wspomóż naszą akcję choć złotówką! 

Za każde wsparcie serdeczne Bóg Zapłać! 

Pokój i Dobro,
o. Augustyn i o. Emil


Zbiórka pieniązków odbywa się poprzez stronę:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Służyć Chrystusowi to wolność.

Św. Jan Paweł II


WOLONTARIAT MISYJNY

POLUB NAS NA FACEBOOK'U

Najchętniej czytane

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

ZATANKUJ